O NÁS

Kdo jsme?

Alice Švarná

Váš skutečný HR partner

"Personalistika pro mě znamená práci s lidským potenciálem a jeho rozvíjení, a to hledáním příležitostí a možností. Vidět její pokroky rozvoje, je mojí nejvyšší motivací a největší hnací silou".

Úspěšně působila na pozicích personálních manažerů v pojišťovnictví a  informačních technologiích. Vybudovala funkční HR na "zelené louce", a to hned několikrát. Profesní zkušenosti doplnila i coby vedoucí brněnské a humpolecké pobočky mezinárodní personální agentury. Své zkušenosti, znalosti, neutuchající energii, přístup, kreativitu a dobrodružnost spojila v jediné - společnost ÚSPĚŠNÍ. Vystudovala Univerzitu Palackého v Olomouci.

Miluje smích, upřímnost, otevřenost a rychlost.  Umí naslouchat a sama poslouchá jazz. Těší se, až se stane vaším průvodcem na cestě ke spokojenosti a úspěchu.

Proč ÚSPĚŠNÉ?

 • 01
 • ZKUŠENOSTI

 • Máme přímé zkušenosti v interním HRDokážeme uchopit vaše požadavky, rozumíme vašim potřebám, neboť jsme působili na stejných pozicích, se stejným zadáním, se stejným cílem. Co je hlavním přínosem? Šetření času a energie, víme, co očekáváte a víme, jak na to. Jednoduše - buďte úspěšní a spojte své síly s námi.

 • 02
 • PRUŽNOST, EFEKTIVITA
 • Nejsme součástí velkých korporacíDíky tomu si naši obchodní partneři vyzkoušeli na vlastní kůži pravý význam slova FLEXIBILNÍ. Neexistují limitující hranice pro nastavení podmínek naší vzájemné spolupráce. Reálně zhodnotíme možnosti spolupráce, dohodneme se na postupech a vašich požadovaných cílů společně dosáhneme, spolu s tím, že nastavíme férovou cenu.

 • 03
 • VÝKONNOST
 • Naše práce je i naším koníčkem
  Nechceme Vás zatěžovat obsáhlými nabídkami, řadou životopisů, chceme být ve své práci efektivní a úspěšní, stejně jako vy. Neřídíme se osmihodinovou časovou výměrou, kdykoli nás můžete kontaktovat.

Jak přemýšlíme?

pic_4

"Skvělým lidem, nacházíme skvělou práci!"

"Skvělým firmám, hledáme skvělé zaměstnance!"

Tyto kréda jsou pro naši práci velmi důležitá. Na základě zkušeností, které máme, dokážeme rychle a účinně diagnostikovat kandidátovy schopnosti, dovednosti, produktivitu, přístup a motivaci. Náš malý tým tvoří specialisté, kteří se HR věnují dlouhé roky a poznají potřeby zaměstnanců i zaměstnavatelů. Spojte se s námi a přesvědčte se, že skutečné HR se dá dělat profesionálně, kvalitně, pružně a s dobrým úmyslem.

"Nikdo z nás není obyčejný, jen tu neobyčejnost v sobě musíme najít."

Řídíme se zásadami slušného chování, jednáme s respektem a pokorou ke každému s kým se setkáme. Naše práce není business, naše práce je radost a poslání. O to více jsou pro nás důležité výsledky vaší spokojenosti. Nebudeme vám "věšet bulíky na nos", profesionálně, reálně, otevřeně s vámi situaci prodiskutujeme. Jsme skutečnými HR parťáky.

"Úspěch nezastavíš, ale můžeš ho urychlit."

Rozvoji a pokroku jdeme naproti. Hledáme alternativní cesty, myslíme kreativně, nacházíme inovace, nápady, mluvíme mezi sebou a vzájemně si nasloucháme. Neustále a kontinuálně se vzděláváme. Chceme vítězit.

"Spokojenost pocítíš tím intenzivněji, čím víc je znásobená."

Myslíme způsobem výhra-výhra. Prioritně se neřídíme vlastním prospěchem, ale je pro nás také podstatný úspěch  klienta a kandidáta.

Myšlenky se stávají realitou...Váš tým ÚSPĚŠNÍ - skutečný HR partner