O NÁS

Kdo jsme?

Alice Švarná

Founder & CEO

"Ve společnosti ÚSPĚŠNÍ jsme propojili své síly a všechno to, co umíme a co nás baví. Každý projekt vnímáme jako výzvu a děláme maximum pro to, abychom jej naplnili a vždy vytvořili i něco navíc. Propojujeme šikovné lidi se zajímavými projekty, vytváříme systém na řízení lidských zdrojů a péče o zaměstnance, protože to je to, co dělá úspěšný recruitment s duší."

Úspěšně působila na pozicích personálních manažerů v pojišťovnictví a  informačních technologiích. Vybudovala funkční HR na "zelené louce", a to hned několikrát. Profesní zkušenosti doplnila i coby vedoucí pobočky mezinárodní personální agentury. Své zkušenosti, znalosti, neutuchající energii, přístup, kreativitu a dobrodružnost spojila v jediné - společnost ÚSPĚŠNÍ. Vystudovala Univerzitu Palackého v Olomouci.

Miluje smích, upřímnost, otevřenost a rychlost.

[/span12][/row]

PROČ ÚSPĚŠNÉ?

  • 01
  • ZKUŠENOSTI

  • Máme přímé zkušenosti v interním HR Dokážeme uchopit vaše požadavky, rozumíme vašim potřebám, neboť jsme působili na stejných pozicích, se stejným zadáním, se stejným cílem. Co je hlavním přínosem? Šetření času a energie, víme, co očekáváte a víme, jak na to.

  • 02
  • PRUŽNOST & EFEKTIVITA
  • Nejsme součástí velkých korporacíDíky tomu si naši obchodní partneři vyzkoušeli na vlastní kůži pravý význam slova FLEXIBILNÍ. Neexistují limitující hranice pro nastavení podmínek naší vzájemné spolupráce.

  • 03
  • VÝKONNOST
  • Naše práce je i naším koníčkemNechceme Vás zatěžovat obsáhlými nabídkami, řadou životopisů, chceme být ve své práci efektivní. 

Jak přemýšlíme?

"Skvělým lidem, nacházíme skvělou práci!"
"Skvělým firmám, hledáme skvělé zaměstnance!"

Tyto kréda jsou pro naši práci velmi důležitá. Na základě zkušeností, které máme, dokážeme rychle a účinně diagnostikovat kandidátovy schopnosti, dovednosti, produktivitu, přístup a motivaci. Náš tým tvoří specialisté, kteří se HR věnují dlouhé roky a poznají potřeby zaměstnanců i zaměstnavatelů. Spojte se s námi a přesvědčte se, že skutečné HR se dá dělat profesionálně, kvalitně, pružně a s dobrým úmyslem.

"Nikdo z nás není obyčejný, jen tu neobyčejnost v sobě musíme najít."

Řídíme se zásadami slušného chování, jednáme s respektem a pokorou ke každému s kým se setkáme. 

"Úspěch nezastavíš, ale můžeš ho urychlit."

Rozvoji a pokroku jdeme naproti. Hledáme alternativní cesty, myslíme kreativně, nacházíme inovace, nápady, mluvíme mezi sebou a vzájemně si nasloucháme. Neustále a kontinuálně se vzděláváme. 

"Spokojenost pocítíš tím intenzivněji, čím víc je znásobená."

Myslíme způsobem výhra-výhra. Prioritně se neřídíme vlastním prospěchem, ale je pro nás také podstatný úspěch kandidáta a klienta.